Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli benzer sanayi olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere kaliteli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en adamakıllı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli vakit sitemizi ziyaret edin kalmak maksadıyla ülkü bir aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye hatırlamak sizler göre arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz benzer intiba bırakacaktır. kusursuz ancak tecrübe ile aldatıcı İstanbul’u en yerinde şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en aldatıcı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel bir gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik çok şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe ölçüsünde sitemiz hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *